Panākumi mūsu pianistēm

2022.gada 7.decembrī Dobeles Mūzikas skolā notika VIII mazpilsētu un lauku mūzikas skolu 5. – 8.klavieru klašu audzēkņu konkurss.

Konkursā piedalījās 30 audzēkņi no dažādām Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolām – no Ādažiem, Dobeles, Engures, Ikšķiles, Ķekavas, Nīcas, Ozolnieku, Ropažu, Skrundas, Smiltenes, Tukuma, Ulbrokas, Vecumnieku, Viesītes un Valkas.

Audzēkņu sniegumu konkursā vērtēja žūrija – Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas pasniedzēji profesors Ventis Zilberts,  Vita Vēriņa un Antra Vīksne. Kā atzina žūrija, tad pēc divu gadu pārtraukuma jaunie pianisti iepriecināja ar ļoti labiem rezultātiem un sagatavotību konkursam.

Lepojamies ar 7.klavieru klases audzēknes Evelīnas Vasiļonokas panākumiem, iegūstot 1.vietu, pedagogs Mārīte Folkberga! Un lepojamies ar 5.klavieru klases audzēknes Lilijas Ozolas panākumiem, iegūstot 2.vietu konkursā, pedagogs Mārīte Zute!

Liels paldies pedagogiem un audzēknēm par ieguldīto darbu, kā arī vecākiem par atbalstu! Lai prieks muzicēt arī turpmāk!

Please follow and like us:

Similar Posts