14.maijā Tukuma Mūzikas skolas audzēkņi un viņu pedagogi devās uz Rundāles pili, lai kopā ar Pilsrundāles MMS, Iecavas MMS, Kokneses MS, Rīgas 3.Mūzikas skolas, Bauskas MMS un Biržu V.Jakubena Mūzikas skolas (Lietuva) audzēkņiem piedalītos  “Pavasara koncertā Rundālē”.

Mūsu skolu pārstāvēja 2.flautas klases audzēkne Elēna Lisova (pedagogs Dace Pētersone, koncertmeistare Mārīte Folkberga). Elēnas Lisovas izjustajā sniegumā Rundāles pils karaliskajās velvēs atbalsojās Džona Rattera skaņdarbs “Šansons”. 

Ar muzikāli daudzveidīgu uzstāšanos Rundāles pils Baltajā zālē izcēlās mūsu skolas saksofonu kvartetsGustavs Jākobsons, Karlīna Leimane, Deivids Riekstiņš un Melisa Votinova. Pedagogs Eva Folkberga kvarteta priekšnesumā  bija iekļāvusi gan kolorīto Pedro Iturralde  “Grieķu svītu”, gan skaņdarbus no mūsdienu populārās mūzikas.

Mūsu audzēkņu muzicēšanu klausījās un savos foto iemūžināja arī daudzie japāņu, vācu, franču un citi tūristi, kas tajā laikā viesojās Rundāles pilī.

Mēs paspējām gan skaisti muzicēt, gan izstaigāt vareno Rundāles pili, jūsmojot par cilvēku paveikto, kas joprojām valdzina ar savu mākslas vērtību.

 

Ligita Zemniece

   

 

Comments are closed.

Arhīvs
Kalendārs

Facebook