Šī gada 29. janvārī vijoles spēles 2. klases audzēkne Agate Šneidere un 6.   klases audzēkne Loreta Kitija Vičmane devās uz VI mazo A.Dombrovska konkursu Rīgā A.Dombrovska mūzikas skolā.

Katrā grupā bija desmit ļoti labi sagatavojušies audzēkņi no dažādām Latvijas skolām-no Rīgas, Ventspils, Baldones, mūzikas skolām. Agate iepriecināja žūriju un klausītājus ar Jēk. Mediņa skaņdarbiem “Šūpļa dziesma” un H.Kūpera “Tarantellu”, kuros žūrija uzteica labi nostādītās rokas, lielisko vibrato un veiklos pirkstiņus. Loreta konkursā izpildīja Helmera Pavasara skaņdarbu “Vakarkrēslā” un E.Ellertona skaņdarbu “Tarantella”, kuros žūrija ievēroja izsmalcināto izpildījumu liriskajā skaņdarbā un Loretas atbilstošu tehnisko sagatavotību ātrajā skaņdarbā. Meitenes guva lielisku uzstāšanās  pieredzi lielā skaistā koncertzālē.

Gribu teikt lielu paldies Agates mammai par vizināšanu  un abu meiteņu vecākiem par morālo atbalstu! Novēlu savām centīgajām audzēknēm nekad nepadoties grūtību priekšā un gatavoties jauniem izaicinājumiem!

 

                                                    Vijoles skolotāja

Dace Šplīte-Lisova

   

Comments are closed.

Arhīvs
Kalendārs

Facebook